Historia ceny i opinie o Polar Vantage M M/L Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Polar Vantage M M/L Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 40.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Polar Vantage M M/L Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Polar Vantage M M/L Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Polar Vantage M M/L Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Polar Vantage M M/L Czarny

Polar Vantage M M/L Czarny to zaawansowany zegarek multisportowy dla kobiet i mężczyzn, który oferuje GPS i pomiar tętna z nadgarstka. Jego pojemność baterii wynosi 230mAh, a ekran ma przekątną 1,2 cala. Urządzenie współpracuje z systemami Android i iOS, a także posiada Bluetooth. Zegarek został zaprojektowany z myślą o ustanawianiu nowych rekordów i jest wielokrotnie nagradzany za połączenie najnowszych technologii sportowych i lekkiego designu. Polar Vantage M to idealny partner treningowy, który współpracuje z platformą Polar Flow, umożliwiając ocenę treningów, snu i aktywności, a także synchronizację danych z innymi serwisami online. Pasek wykonany jest z tworzywa sztucznego, a dodatkowo zegarek posiada pulsometr.

Gdzie kupić Polar Vantage M M/L Czarny

Według naszych danych Polar Vantage M M/L Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Polar Vantage M M/L Czarny za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Polar Vantage M M/L Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Polar Vantage M M/L Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 40 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Polar Vantage M M/L Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Redmi Watch 2 Lite Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Polar Vantage M M/L Czarny?

Najtaniej Polar Vantage M M/L Czarny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🏷️ Jaka jest cena Polar Vantage M M/L Czarny aktualnie?

Aktualna cena Polar Vantage M M/L Czarny wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Polar Vantage M M/L Czarny?

Według serwisu Ceneo, Polar Vantage M M/L Czarny posiada 40 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny GARMIN Forerunner 265 Czarny [010-02810-10].

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.