Historia ceny i opinie o Polar Pacer Pro Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Polar Pacer Pro Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1338.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1349.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Polar Pacer Pro Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Polar Pacer Pro Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Polar Pacer Pro Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1338 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 1349. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Polar Pacer Pro Czarny

Według naszych danych Polar Pacer Pro Czarny można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Polar Pacer Pro Czarny za kwotę 1349 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 134.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Polar Pacer Pro Czarny Opinie

Sprawdź również historia ceny Pacific 23-2 Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Polar Pacer Pro Czarny?

Najtaniej Polar Pacer Pro Czarny można było kupić za 1338 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Polar Pacer Pro Czarny aktualnie?

Aktualna cena Polar Pacer Pro Czarny wynosi 1349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Polar Pacer Pro Czarny?

Według serwisu Ceneo, Polar Pacer Pro Czarny posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Coros Pace 3 Czarny z silikonowym paskiem + RATY 0%, POLSKA DYSTRYBUCJA, 2 LATA GWARANCJI, DARMOWA DOSTAWA, NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.