Historia ceny i opinie o Pocketbook 741Iinkpad color moon silver

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pocketbook 741Iinkpad color moon silver był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 899.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1699.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 11.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 24.01.2024.

Cena Pocketbook 741Iinkpad color moon silver

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pocketbook 741Iinkpad color moon silver. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pocketbook 741Iinkpad color moon silver, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 899 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 1699. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Pocketbook 741Iinkpad color moon silver

Według naszych danych Pocketbook 741Iinkpad color moon silver można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pocketbook 741Iinkpad color moon silver za kwotę 1699 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 169.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pocketbook 741Iinkpad color moon silver Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pocketbook 741Iinkpad color moon silver, to w serwisie Ceneo znajdziesz 11 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pocketbook 741Iinkpad color moon silver w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Amazon Kindle Paperwhite 4 8GB Bez Reklam (B07741S7Y8).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pocketbook 741Iinkpad color moon silver?

Najtaniej Pocketbook 741Iinkpad color moon silver można było kupić za 899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Pocketbook 741Iinkpad color moon silver aktualnie?

Aktualna cena Pocketbook 741Iinkpad color moon silver wynosi 1699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Pocketbook 741Iinkpad color moon silver?

Według serwisu Ceneo, Pocketbook 741Iinkpad color moon silver posiada 11 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Kindle Paperwhite 5 6,8" (B09TMF6742).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.