Historia ceny i opinie o Płyta Gorenje IS645BG

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Płyta Gorenje IS645BG był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1699.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1889.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Płyta Gorenje IS645BG

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Płyta Gorenje IS645BG. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Płyta Gorenje IS645BG, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1699 (wykryta w dniu: 2024-01-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 1889. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Płyta Gorenje IS645BG

Według naszych danych Płyta Gorenje IS645BG można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Płyta Gorenje IS645BG za kwotę 1889 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 188.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Płyta Gorenje IS645BG Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Płyta Gorenje IS645BG, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Płyta Gorenje IS645BG w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Gorenje BO76SYB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Płyta Gorenje IS645BG?

Najtaniej Płyta Gorenje IS645BG można było kupić za 1699 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🏷️ Jaka jest cena Płyta Gorenje IS645BG aktualnie?

Aktualna cena Płyta Gorenje IS645BG wynosi 1889 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Płyta Gorenje IS645BG?

Według serwisu Ceneo, Płyta Gorenje IS645BG posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Płyta Gorenje IT321KR.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.