Historia ceny i opinie o Płyta Gorenje ECT641BCSC

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Płyta Gorenje ECT641BCSC był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 679.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 799.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Płyta Gorenje ECT641BCSC

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Płyta Gorenje ECT641BCSC. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Płyta Gorenje ECT641BCSC, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 679 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 799. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Płyta Gorenje ECT641BCSC

Według naszych danych Płyta Gorenje ECT641BCSC można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Płyta Gorenje ECT641BCSC za kwotę 799 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Płyta Gorenje ECT641BCSC Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Płyta Gorenje ECT641BCSC, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Płyta Gorenje ECT641BCSC w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Płyta Gorenje IT640BSC.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Płyta Gorenje ECT641BCSC?

Najtaniej Płyta Gorenje ECT641BCSC można było kupić za 679 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Płyta Gorenje ECT641BCSC aktualnie?

Aktualna cena Płyta Gorenje ECT641BCSC wynosi 799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Płyta Gorenje ECT641BCSC?

Według serwisu Ceneo, Płyta Gorenje ECT641BCSC posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Płyta Gorenje ECT322BCSC.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.