Historia ceny i opinie o Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 84.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 85.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 14.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 84 (wykryta w dniu: 2023-04-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 85. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025)

Według naszych danych Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) za kwotę 85 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025), to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Haus&Luft HL-NE-01.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025)?

Najtaniej Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) można było kupić za 84 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-11.

🏷️ Jaka jest cena Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) aktualnie?

Aktualna cena Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) wynosi 85 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025)?

Według serwisu Ceneo, Platinet Dyfuzor Zapachowy Platinet, (Padym025) posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Canon PIXMA TS3350 czarna.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.