Historia ceny i opinie o Pimax Vision 5K SUPER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pimax Vision 5K SUPER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3899.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Pimax Vision 5K SUPER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pimax Vision 5K SUPER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pimax Vision 5K SUPER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3499 (wykryta w dniu: 2023-11-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 3899.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Pimax Vision 5K SUPER

Według naszych danych Pimax Vision 5K SUPER można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pimax Vision 5K SUPER za kwotę 3899.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 390.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pimax Vision 5K SUPER Opinie

Sprawdź również historia ceny HTC Vive Pro 2 Full Kit 99HASZ00300.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pimax Vision 5K SUPER?

Najtaniej Pimax Vision 5K SUPER można było kupić za 3499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-29.

🏷️ Jaka jest cena Pimax Vision 5K SUPER aktualnie?

Aktualna cena Pimax Vision 5K SUPER wynosi 3899.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Pimax Vision 5K SUPER?

Według serwisu Ceneo, Pimax Vision 5K SUPER posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Oculus Meta Quest 2 Resident Evil 4 VR Bundle 128 GB.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.