Historia ceny i opinie o Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 365.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 519.31.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1816.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 365 (wykryta w dniu: 2022-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 519.31. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml

Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml to zmysłowa kompozycja zapachowa, która wyróżnia się swoją wyjątkowością i charakteryzuje się odważną dwoistością natury kobiety, stanowiąc idealny akcent do każdej stylizacji, zarówno tej eleganckiej, jak i dziewczęcej. Skład zapachu otwierają migdały, następnie pojawiają się akordy tuberozy, zaś fasola tonka i kakao dodają głębi i rozgrzewają zmysły. Flakon w kształcie czarnej szpilki na wysokim obcasie podkreśla unikatowość i nowoczesność zapachu, który doskonale wyraża istotę pewnej siebie kobiety, gotowej podkreślić swoje przeciwieństwa. Zapach został zaprezentowany przez modelkę Karlie Kloss, co dodaje mu prestiżu i klasy. Woda perfumowana Carolina Herrera Good Girl to doskonały wybór dla każdej kobiety, która chce poczuć się wyjątkowo i odważnie deklarować: "It’s so good to be bad".

Gdzie kupić Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml

Według naszych danych Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml za kwotę 519.31 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 51.93 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1816 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Perfumy Versace Bright Crystal Woda Toaletowa 200ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml?

Najtaniej Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml można było kupić za 365 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml aktualnie?

Aktualna cena Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml wynosi 519.31 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml?

Według serwisu Ceneo, Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 150ml posiada 1816 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Perfumy Carolina Herrera Good Girl Woda Perfumowana 30ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.