Historia ceny i opinie o PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 134.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 134.99.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 134.99 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 134.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT

Według naszych danych PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT za kwotę 134.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT Opinie

Sprawdź również historia ceny Rubicon RNCE59 Czerwony.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT?

Najtaniej PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT można było kupić za 134.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT aktualnie?

Aktualna cena PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT wynosi 134.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT?

Według serwisu Ceneo, PAS CZUJNIK DO MIERZENIA TĘTNA DO GARMIN BT ANT posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Logit M6 3X Opaski.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.