Historia ceny i opinie o OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 169.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149.99 (wykryta w dniu: 2023-12-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 169.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER

Według naszych danych OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER za kwotę 169.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER Opinie

Sprawdź również historia ceny Motorola Niania Elektroniczna MBP21 Dla Niemowląt I Ich Rodziców.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER?

Najtaniej OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER można było kupić za 149.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-04.

🏷️ Jaka jest cena OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER aktualnie?

Aktualna cena OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER wynosi 169.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER?

Według serwisu Ceneo, OROMED MASAŻER SHIATSU ORO-NECK MASSAGER posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Samsung 27" ViewFinity S9 (LS27C902PAUXEN).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.