Historia ceny i opinie o Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 89.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 99.49.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 25.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 89.9 (wykryta w dniu: 2023-10-30). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 99.49. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki

Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki to elektryczna szczoteczka rotacyjna z baterijnym zasilaniem, która wykonuje ruch oscylacyjny, co pozwala na dokładniejsze usuwanie płytki bakteryjnej niż zwykłe szczoteczki manualne. Wyposażona w zaawansowaną technologię czyszczenia 2D, która opiera się na dwóch rodzajach ruchów: oscylacyjnych i rotacyjnych, szczoteczka Oral-B Vitality 100 CrossAction posiada główkę z włóknami nachylonymi pod kątem 16 stopni, co pozwala na dokładne oczyszczanie każdego zęba. Dodatkowo, wbudowany timer informuje użytkownika co 30 sekund o konieczności zmiany obszaru szczotkowania, a po 2 minutach o zakończeniu procesu, zgodnie z zaleceniami dentystów. Cechy te sprawiają, że szczoteczka Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki jest polecana przez specjalistów i stanowi idealny wybór dla osób szukających skutecznego i profesjonalnego sprzętu do codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Gdzie kupić Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki

Według naszych danych Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki za kwotę 99.49 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.95 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki, to w serwisie Ceneo znajdziesz 25 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Panasonic EW-DM81-K503.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki?

Najtaniej Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki można było kupić za 89.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-30.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki aktualnie?

Aktualna cena Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki wynosi 99.49 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki?

Według serwisu Ceneo, Oral-B Vitality 100 Biała + Dodatki posiada 25 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Fairywill Szczoteczka Soniczna Z Zestawem Końcówek I Etui FW507 Plus Pink.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.