Historia ceny i opinie o Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 65.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.99 (wykryta w dniu: 2023-11-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 65.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt

Oral-B Stages Kids Auta to końcówki do szczoteczek elektrycznych dla dzieci od 3. roku życia z postaciami z filmu "Auta" wytwórni Disney Pixar, które zapewniają skuteczne czyszczenie zębów dzięki unikalnej okrągłej główce i miękkim włóknom, delikatnym dla dziecięcych dziąseł. Wielkość końcówki jest dostosowana do małych ust, a specjalne włókna sygnalizujące konieczność wymiany gwarantują utrzymanie najwyższej skuteczności czyszczenia. Oral-B to marka polecana przez dentystów na całym świecie, a ich szczoteczki elektryczne czyścią zęby skuteczniej niż zwykłe szczoteczki manualne. Wymiana końcówki zalecana jest co 3-4 miesiące.

Gdzie kupić Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt

Według naszych danych Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt za kwotę 65.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 6.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny REMINGTON Nano NE3455.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt?

Najtaniej Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt można było kupić za 49.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-10.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt aktualnie?

Aktualna cena Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt wynosi 65.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt?

Według serwisu Ceneo, Oral-B Stages Kids Auta Końcówki 4 szt posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Golarka MARQUANT RSM1162.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.