Historia ceny i opinie o Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 163.35.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 226.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 57.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 163.35 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 226. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary

Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary to nowoczesna elektryczna szczoteczka soniczna zasilana akumulatorowo, która skutecznie usuwa płytkę nazębną dzięki ruchowi pulsacyjnemu. Posiada wydłużoną główkę z wibrującymi włóknami o zaokrąglonych końcach, które delikatnie czyścą i wybielają zęby. Ma 2 tryby pracy: czyszczenie codzienne i polerowanie, a także profesjonalny timer przypominający o 2-minutowym szczotkowaniu zębów. Akumulator umożliwia do 2 tygodni użytkowania po jednym ładowaniu. W zestawie znajduje się również ładowarka i końcówka do szczoteczki. Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary to idealne rozwiązanie dla osób pragnących lepszej higieny jamy ustnej i pięknego uśmiechu.

Gdzie kupić Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary

Według naszych danych Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary za kwotę 226 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary, to w serwisie Ceneo znajdziesz 57 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ORAL-B PRO 3 3000 PURECLEAN BLACK.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary?

Najtaniej Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary można było kupić za 163.35 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary aktualnie?

Aktualna cena Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary wynosi 226 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary?

Według serwisu Ceneo, Oral-b Pulsonic Slim Clean 2000 Szary posiada 57 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 4300 HX6807/35.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.