Historia ceny i opinie o Oral-B PRO 500 CrossAction

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B PRO 500 CrossAction był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 129.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1024.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-B PRO 500 CrossAction

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B PRO 500 CrossAction. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B PRO 500 CrossAction, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99.99 (wykryta w dniu: 2023-09-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 129. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B PRO 500 CrossAction

Elektryczna szczoteczka Oral-B PRO 500 CrossAction to nowoczesne urządzenie do higieny jamy ustnej, które dzięki rotacyjnym ruchom oscylacyjnemu, rotacyjnemu i pulsacyjnemu zapewnia dokładne czyszczenie zębów i zdrowsze dziąsła. Okrągła główka szczoteczki otacza każdy ząb, co pozwala na lepsze efekty mycia niż przy użyciu zwykłej szczoteczki manualnej. Szczoteczka posiada wbudowany timer, który pomaga zachować zalecany przez dentystów czas mycia zębów wynoszący 2 minuty. Oral-B PRO 500 CrossAction jest również wyposażona w najnowocześniejszą baterię, która umożliwia do dwóch tygodni pracy po jednym ładowaniu, co jest szczególnie przydatne podczas podróży. Końcówki szczoteczek zostały zaprojektowane we współpracy z dentystami, a wymienne końcówki są dostosowane do różnych potrzeb, od delikatnej pielęgnacji dziąseł po oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Oral-B PRO 500 CrossAction jest najczęściej polecana przez dentystów na całym świecie, co potwierdzają badania przeprowadzone na reprezentacyjnej grupie dentystów.

Gdzie kupić Oral-B PRO 500 CrossAction

Według naszych danych Oral-B PRO 500 CrossAction można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B PRO 500 CrossAction za kwotę 129 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B PRO 500 CrossAction Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B PRO 500 CrossAction, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1024 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B PRO 500 CrossAction w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare DailyClean Seria 2100 HX3212/03.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B PRO 500 CrossAction?

Najtaniej Oral-B PRO 500 CrossAction można było kupić za 99.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-26.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B PRO 500 CrossAction aktualnie?

Aktualna cena Oral-B PRO 500 CrossAction wynosi 129 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B PRO 500 CrossAction?

Według serwisu Ceneo, Oral-B PRO 500 CrossAction posiada 1024 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny ORAL-B PRO 1 200 276722.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.