Historia ceny i opinie o Oral-B Junior fioletowa

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B Junior fioletowa był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 107.62.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 159.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oral-B Junior fioletowa

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B Junior fioletowa. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B Junior fioletowa, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 107.62 (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 159. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B Junior fioletowa

Oral-B Junior fioletowa to elektryczna szczoteczka dziecięca z akumulatorowym zasilaniem i ruchem oscylacyjnym, która wykonuje 8800 ruchów obrotowych oraz 20000 ruchów pulsacyjnych na minutę, co pozwala usunąć 3-krotnie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna. Posiada specjalny ruch włosia, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia międzyzębowe, a dołączona główka Sensitive zapewnia delikatne i skuteczne czyszczenie zębów dla dzieci i osób o wrażliwej jamie ustnej. Wyposażona w Profesjonalny Timer, który sygnalizuje 2 minuty szczotkowania, pomagając wyrobić dobre nawyki, a wbudowany akumulator pozwala na 10 dni użytkowania bez ładowania. W skład zestawu wchodzi szczoteczka Oral-B Junior, podstawka ładująca, końcówka Oral-B Sensi UltraThin oraz oryginalne opakowanie.

Gdzie kupić Oral-B Junior fioletowa

Według naszych danych Oral-B Junior fioletowa można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B Junior fioletowa za kwotę 159 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B Junior fioletowa Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B Junior fioletowa, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B Junior fioletowa w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare Seria 3100 HX3673/11.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B Junior fioletowa?

Najtaniej Oral-B Junior fioletowa można było kupić za 107.62 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B Junior fioletowa aktualnie?

Aktualna cena Oral-B Junior fioletowa wynosi 159 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B Junior fioletowa?

Według serwisu Ceneo, Oral-B Junior fioletowa posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 4500 HX6839/28.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.