Historia ceny i opinie o Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1168.91.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1579.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 126.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1168.91 (wykryta w dniu: 2023-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 1579. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose

Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose to innowacyjny zestaw dwóch elektrycznych szczoteczek zasilanych akumulatorowo, wyposażonych w rewolucyjną technologię magnetyczną, która pozwala na delikatne i skuteczne czyszczenie zębów. Posiadają one ruch rotacyjny oraz soniczny, a także interaktywny wyświetlacz OLED, inteligentny czujnik nacisku i 7 inteligentnych trybów pracy. Zestaw zawiera również etui podróżne. Szczoteczki te charakteryzują się liniowym napędem magnetycznym, który generuje mikrowibracje i zapewnia niezwykle dokładne oraz ciche mycie zębów. Dodatkowo, już po pierwszym użyciu pomagają one w uzyskaniu bielszych zębów i zapewniają o 100% zdrowsze dziąsła w ciągu 30 dni w porównaniu do zwykłej szczoteczki.

Gdzie kupić Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose

Według naszych danych Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose za kwotę 1579 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 157.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose, to w serwisie Ceneo znajdziesz 126 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Intex Duży Basen Jacuzzi Jet Spa Dla 6 Osób 2,16 X 0,71 M, Z Ogrzewaniem 28408.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose?

Najtaniej Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose można było kupić za 1168.91 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-26.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose aktualnie?

Aktualna cena Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose wynosi 1579 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose?

Według serwisu Ceneo, Oral-B iO Series 9 Duo Black/Rose posiada 126 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Doctor Bei Biały Betc01.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.