Historia ceny i opinie o Oral-B iO Series 6 White Alabaster

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B iO Series 6 White Alabaster był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 490.77.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 498.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Oral-B iO Series 6 White Alabaster

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B iO Series 6 White Alabaster. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B iO Series 6 White Alabaster, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 490.77 (wykryta w dniu: 2023-03-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 498. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B iO Series 6 White Alabaster

Oral-B iO Series 6 White Alabaster to elektryczna szczoteczka obrotowo-pulsacyjna zasilana akumulatorowo, która wykonuje ruch rotacyjny i pulsacyjny. Jest to zaawansowana technologicznie szczoteczka, która dzięki technologii magnetycznej, delikatnych mikrowibracjom włókien i ruchom oscylacyjno-rotacyjnym zapewnia skuteczne, precyzyjne i delikatne mycie zębów. Szczoteczka jest wspomagana sztuczną inteligencją i monitoruje 6 stref jamy ustnej, informując o tym, które obszary wymagają dokładniejszego szczotkowania. Posiada 5 inteligentnych trybów pracy: Daily Clean, Sensitive, Gum Care, Whiten i Intense Clean, które pozwalają dostosować mycie zębów do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szczoteczka jest również wyposażona w inteligentny czujnik nacisku i interaktywny wyświetlacz. Wybielający program Whiten pomaga przywrócić zębom naturalną biel, a efektywna eliminacja codziennych przebarwień sprawia, że zęby stają się coraz bielsze.

Gdzie kupić Oral-B iO Series 6 White Alabaster

Według naszych danych Oral-B iO Series 6 White Alabaster można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B iO Series 6 White Alabaster za kwotę 498 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B iO Series 6 White Alabaster Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B iO Series 6 White Alabaster, to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B iO Series 6 White Alabaster w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ORO-MED ORO-BRUSH 1766961 BIAŁY.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B iO Series 6 White Alabaster?

Najtaniej Oral-B iO Series 6 White Alabaster można było kupić za 490.77 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-16.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B iO Series 6 White Alabaster aktualnie?

Aktualna cena Oral-B iO Series 6 White Alabaster wynosi 498 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B iO Series 6 White Alabaster?

Według serwisu Ceneo, Oral-B iO Series 6 White Alabaster posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Megasonex M8 S 969E866Df.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.