Historia ceny i opinie o Oral-B D100 Kids Mickey

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B D100 Kids Mickey był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 88.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 50.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Oral-B D100 Kids Mickey

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B D100 Kids Mickey. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B D100 Kids Mickey, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.99 (wykryta w dniu: 2023-01-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 88.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B D100 Kids Mickey

Oral-B D100 Kids Mickey to kolorowa i skuteczna szczoteczka elektryczna dla dzieci powyżej 3 roku życia z motywem Myszki Mickey. Posiada akumulatorowe zasilanie oraz wykonywuje ruch oscylacyjny. Została zaprojektowana z udziałem dentystów i wyposażona w specjalny tryb delikatnego czyszczenia, który delikatnie czyści zęby dziecka i usuwa więcej płytki bakteryjnej niż zwykła szczoteczka manualna. Główka szczoteczki jest przystosowana do mniejszych jam ustnych, a do zestawu dołączone są 4 naklejki z motywami Spiderman, które pozwalają spersonalizować rączkę. Szczoteczka posiada wbudowany timer, który odlicza czas i zachęca do szczotkowania przez zalecane przez dentystów 2 minuty. Wydajna bateria zapewnia do 8 dni szczotkowania, a ładowanie trwa około 12 godzin.

Gdzie kupić Oral-B D100 Kids Mickey

Według naszych danych Oral-B D100 Kids Mickey można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B D100 Kids Mickey za kwotę 88.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.89 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B D100 Kids Mickey Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B D100 Kids Mickey, to w serwisie Ceneo znajdziesz 50 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B D100 Kids Mickey w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B Pro 2500 Pink.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B D100 Kids Mickey?

Najtaniej Oral-B D100 Kids Mickey można było kupić za 49.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-26.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B D100 Kids Mickey aktualnie?

Aktualna cena Oral-B D100 Kids Mickey wynosi 88.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B D100 Kids Mickey?

Według serwisu Ceneo, Oral-B D100 Kids Mickey posiada 50 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 6100 HX6871/47.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.