Historia ceny i opinie o Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.95.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 52.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 516.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.95 (wykryta w dniu: 2024-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 52. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4)

Oral-B CrossAction Końcówki to zaawansowane, wymienne końcówki do szczoteczek elektrycznych wyposażone w włókna ustawione pod kątem, które usuwają nawet do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykłe szczoteczki manualne. Precyzyjnie otaczają zęby, docierając głęboko między nie, czyści zęby skuteczniej niż zwykła szczoteczka manualna zapewniając uczucie świeżości oraz dokładniejsze mycie całej jamy ustnej. Pasują do wszystkich szczoteczek oscylacyjno-rotacyjnych Oral-B, a dentystom zalecany jest ich wymiana co 3-4 miesiące.

Gdzie kupić Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4)

Według naszych danych Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) za kwotę 52 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 5.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4), to w serwisie Ceneo znajdziesz 516 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Laptop Apple MacBook Pro M2 16"/Pro/16GB/512GB/MacOS (MNW83ZEA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4)?

Najtaniej Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) można było kupić za 49.95 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) aktualnie?

Aktualna cena Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) wynosi 52 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4)?

Według serwisu Ceneo, Oral-B CrossAction Końcówki 4 sztuki (EB50-4) posiada 516 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oral-B Precision Clean 4szt (EB20-4).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.