Historia ceny i opinie o Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 350.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 449.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 67.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 350 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 449. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16

Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 to praktyczne i wszechstronne urządzenie kuchenne, które łączy w sobie funkcje opiekacza i gofrownicy. Posiada czarne wykończenie i moc 700W. W zestawie znajdują się cztery kompletne wymienne płyty do przygotowywania gofrów, kanapek, panini i ciastek, a także opcja dokupienia ośmiu dodatkowych rodzajów płyt. Kanapki mają kształt muszli i można przygotować jednocześnie dwie porcje. Urządzenie jest łatwe w obsłudze dzięki prostemu mechanizmowi wymiany płyt, które można zdemontować po ostygnięciu urządzenia, wciskając przycisk wewnątrz opiekacza. Powłoka nieprzywierająca zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i ułatwia czyszczenie. Do każdego zestawu płyt dołączona jest książeczka z przepisami, co pozwala na eksperymentowanie w kuchni i codzienne zaskakiwanie bliskich nowymi przekąskami. Opiekacz Tefal Snack Collection to idealne urządzenie dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i kreatywne gotowanie.

Gdzie kupić Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16

Według naszych danych Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 za kwotę 449 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16, to w serwisie Ceneo znajdziesz 67 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz ETA Sorento Plus 6w1 515190000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16?

Najtaniej Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 można było kupić za 350 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 wynosi 449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz Tefal Snack Collection SW854D16 posiada 67 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz Tefal Snack Time 3w1 SW342D38.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.