Historia ceny i opinie o Opiekacz Teesa TSA3222

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz Teesa TSA3222 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 62.8.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 69.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 51.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Opiekacz Teesa TSA3222

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz Teesa TSA3222. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz Teesa TSA3222, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 62.8 (wykryta w dniu: 2023-12-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 69. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Opiekacz Teesa TSA3222

Opiekacz Teesa TSA3222 to solidne urządzenie o mocy 800W, które pozwoli na szybkie i zdrowe przygotowanie ulubionych kanapek, sandwiche i tostów. Posiada płyty pokryte powłoką ceramiczną, dzięki czemu nic do nich nie przywiera, a utrzymanie ich w czystości jest bardzo łatwe. Urządzenie nagrzewa się w mgnieniu oka, co pozwala na przygotowanie śniadania dla całej rodziny w krótkim czasie. Dodatkowo, wyposażone jest w wskaźniki informujące o podłączeniu do zasilania oraz o gotowości do pracy, ochronę przed przegrzaniem, nienagrzewający się uchwyt oraz podstawę antypoślizgową, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Wykonana ze stali nierdzewnej pokrywa pasuje do każdej kuchni, a możliwość przechowywania urządzenia w pozycji pionowej zajmuje niewiele miejsca.

Gdzie kupić Opiekacz Teesa TSA3222

Według naszych danych Opiekacz Teesa TSA3222 można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz Teesa TSA3222 za kwotę 69 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 6.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz Teesa TSA3222 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz Teesa TSA3222, to w serwisie Ceneo znajdziesz 51 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz Teesa TSA3222 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz Tefal Snack Time 3w1 SW342D38.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz Teesa TSA3222?

Najtaniej Opiekacz Teesa TSA3222 można było kupić za 62.8 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-27.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz Teesa TSA3222 aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz Teesa TSA3222 wynosi 69 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz Teesa TSA3222?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz Teesa TSA3222 posiada 51 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Multicooker Crockpot CSC062X.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.