Historia ceny i opinie o Opiekacz STEBA SG16

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz STEBA SG16 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 131.43.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 159.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Opiekacz STEBA SG16

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz STEBA SG16. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz STEBA SG16, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 131.43 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-31) wynosi 159.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Opiekacz STEBA SG16

Według naszych danych Opiekacz STEBA SG16 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz STEBA SG16 za kwotę 159.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz STEBA SG16 Opinie

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz STEBA SG16?

Najtaniej Opiekacz STEBA SG16 można było kupić za 131.43 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz STEBA SG16 aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz STEBA SG16 wynosi 159.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-31.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz STEBA SG16?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz STEBA SG16 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Pralka LG F4WV509S2A.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.