Historia ceny i opinie o Opiekacz MPM MOP-20M

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz MPM MOP-20M był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 93.06.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 107.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 59.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Opiekacz MPM MOP-20M

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz MPM MOP-20M. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz MPM MOP-20M, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 93.06 (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 107. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Opiekacz MPM MOP-20M

Opiekacz do kanapek MPM MOP-20M to urządzenie o mocy 900W, które pozwala na przygotowanie czterech trójkątnych kanapek jednocześnie. Charakteryzuje się czarno-srebrną obudową ze stali nierdzewnej, która pasuje do każdego wnętrza kuchni. Posiada głębsze płyty z powłoką zapobiegającą przywieraniu, dzięki czemu kanapki wychodzą grubsze i pełniejsze. Łatwość obsługi zapewniają lampki kontrolne oraz termostat automatycznie regulujący temperaturę, zapobiegający przypalaniu. Dodatkową zaletą jest miejsce na nawinięcie przewodu. Opiekacz wyróżnia się na tle konkurencji głębokimi płytami i przeznaczeniem do przygotowywania grubszych kanapek.

Gdzie kupić Opiekacz MPM MOP-20M

Według naszych danych Opiekacz MPM MOP-20M można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz MPM MOP-20M za kwotę 107 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz MPM MOP-20M Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz MPM MOP-20M, to w serwisie Ceneo znajdziesz 59 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz MPM MOP-20M w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz Camry CR 3023.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz MPM MOP-20M?

Najtaniej Opiekacz MPM MOP-20M można było kupić za 93.06 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz MPM MOP-20M aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz MPM MOP-20M wynosi 107 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz MPM MOP-20M?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz MPM MOP-20M posiada 59 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz MPM MOP-43M.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.