Historia ceny i opinie o Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 75.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 84.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 33 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 18.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 23.01.2024.

Cena Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 75.99 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 84. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K

Według naszych danych Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K można znaleźć w minimum 33 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K za kwotę 84 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K, to w serwisie Ceneo znajdziesz 18 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz Sage SSG600.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K?

Najtaniej Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K można było kupić za 75.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K wynosi 84 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz ESPERANZA Portabella EKT006K posiada 18 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz Ariete 3w1 1972/00 Czerwony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.