Historia ceny i opinie o Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 45.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 83.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 45 (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 83. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005

Opiekacz uniwersalny Esperanza Muffuletta EKT005 to urządzenie 3w1, które może służyć jako toster, gofrownica lub grill elektryczny. Posiada moc 700W i umożliwia przygotowanie dwóch kanapek w kształcie trójkąta. Wyposażony jest w wymienne płyty grzewcze do gofrów, grilla i kanapek, pokryte warstwą zapobiegającą przywieraniu, co ułatwia ich czyszczenie. Opiekacz ma ponadczasowy design i niewielki rozmiar, co pozwala na łatwe przechowywanie w kuchni. Jest wyposażony w automatyczną regulację temperatury, termoizolacyjny uchwyt i obudowę, wskaźnik pracy oraz nagrzania. Urządzenie to jest praktyczne i uniwersalne, a jego wymienne płytki eliminują potrzebę posiadania kilku różnych sprzętów kuchennych.

Gdzie kupić Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005

Według naszych danych Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 za kwotę 83 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz do kanapek toster sandwich Adler AD 3055.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005?

Najtaniej Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 można było kupić za 45 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 wynosi 83 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz Camry CR 3042.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.