Historia ceny i opinie o Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 45 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 45 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 32 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 20opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 45 zł (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 45 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005

Według naszych danych Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 można znaleźć w minimum 32 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz Camry CR 3042.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005?

Najtaniej Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 można było kupić za 45 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 aktualnie?

Aktualna cena Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 wynosi 45 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005?

Według serwisu Ceneo, Opiekacz ESPERANZA Muffuletta EKT005 posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.