Historia ceny i opinie o Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2028 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2029 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 2opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2028 zł (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 2029 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków

Według naszych danych Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator PHILIPS BRE245/00.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków?

Najtaniej Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków można było kupić za 2028 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków aktualnie?

Aktualna cena Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków wynosi 2029 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków?

Według serwisu Ceneo, Onyx Boox Nova Air Color + etui magnetyczne srebrne uchwyt na rysik 1100 ebooków posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.