Historia ceny i opinie o Odkurzacz Zelmer ZSVC925F

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Zelmer ZSVC925F był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 889.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena Odkurzacz Zelmer ZSVC925F

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Zelmer ZSVC925F. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Zelmer ZSVC925F, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 889 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Zelmer ZSVC925F

Według naszych danych Odkurzacz Zelmer ZSVC925F można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Zelmer ZSVC925F za kwotę 899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 89.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Zelmer ZSVC925F Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Miele Complete C3 Powerline SGDF5.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Zelmer ZSVC925F?

Najtaniej Odkurzacz Zelmer ZSVC925F można było kupić za 889 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Zelmer ZSVC925F aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Zelmer ZSVC925F wynosi 899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Zelmer ZSVC925F?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Zelmer ZSVC925F posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz AMICA VM 9003 Joran Aqua.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.