Historia ceny i opinie o Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 702.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 807.3.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.01.2024.

Cena Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 702.99 (wykryta w dniu: 2023-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 807.3. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan

Według naszych danych Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan za kwotę 807.3 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 80.73 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Dreame R10.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan?

Najtaniej Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan można było kupić za 702.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan wynosi 807.3 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Zelmer ZSVC822 Stefan posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Grundig VCH 9932.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.