Historia ceny i opinie o Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 439.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 43.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 399 (wykryta w dniu: 2023-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 439. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T

Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T to tradycyjny odkurzacz workowy o mocy 900W i pojemności worka 3,5l, wyposażony w filtr HEPA 13 zapewniający wysoką skuteczność filtracji na poziomie 99,95%, co jest szczególnie zalecane dla alergików. Odkurzacz charakteryzuje się również elastycznym wężem Flexi, dużą pojemnością worka, gumowanymi kołami, teleskopowymi rurami i 6-metrowym kablem zasilającym z automatycznym zwijaczem, co ułatwia jego przechowywanie i użytkowanie. Dodatkowe cechy to regulacja siły ssania, dzięki czemu można dostosować intensywność pracy odkurzacza do warunków, oraz schowek na akcesoria, co eliminuje problem poszukiwania końcówek po ostatnim odkurzaniu. Głośność pracy urządzenia wynosi od 76 do 80 dB, a roczne zużycie energii nie jest określone. Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T łączy w sobie tradycję z nowoczesną technologią, zapewniając efektywne odkurzanie i komfort użytkowania.

Gdzie kupić Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T

Według naszych danych Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T za kwotę 439 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 43.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T, to w serwisie Ceneo znajdziesz 43 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz PHILIPS PowerPro Compact FC9330/09.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T?

Najtaniej Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T można było kupić za 399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T wynosi 439 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Zelmer Antek ZVC3501T posiada 43 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz PHILIPS XB2122/09.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.