Historia ceny i opinie o Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 749.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 849.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 25.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 749 (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 849. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure to bezworkowy odkurzacz o mocy 1700W i pojemności 1,8l, dedykowany dla osób walczących z alergiami. Zawiera unikalny filtr wodny Aqua-Pure, który zatrzymuje kurz, brud, alergeny i zapachy w wodzie, zapewniając lekkie nawilżanie i odświeżanie powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowo, dzięki systemowi dysz nawilżających WetJet System, zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra są zwilżane, co ułatwia ich wiązanie z wodą i zapobiega wydostawaniu się na zewnątrz. Opróżnianie filtra jest proste i higieniczne, a dodatkowo odkurzacz posiada filtr HEPA, filtr zabezpieczający, dwa filtry osuszające ze specjalnymi filtrami przeciwpyłkowymi oraz mikro filtr powietrza wylotowego, co w połączeniu z filtrem wodnym Aqua-Pure zapewnia doskonałą filtrację pyłu, kurzu i alergenów. Jest to jedyne na rynku takie połączenie, które czyni go wyjątkowym i skutecznym w walce z alergiami.

Gdzie kupić Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure

Według naszych danych Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure za kwotę 849 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 84.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure, to w serwisie Ceneo znajdziesz 25 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz PHILIPS Performer Active FC8578/09.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure?

Najtaniej Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure można było kupić za 749 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure wynosi 849 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure posiada 25 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Beko VCO42702AD.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.