Historia ceny i opinie o Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1099.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1763.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 39.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1099 (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1763. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet

Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet to bezworkowy odkurzacz hybrydowy o mocy 1400 W z pojemnością 1,7 l, wyposażony w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Jest to model dedykowany do szczególnie dokładnego i delikatnego czyszczenia parkietów i podłóg drewnianych, oferujący wybór między szybkim odkurzaniem bez konieczności płukania zbiornika a dokładnym odkurzaniem z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza. Filtr cyklonowy easyBox zapewnia dokładne odkurzanie i higieniczne opróżnianie pojemnika, dzięki trzem komorom na kurz i 12 filtrów cyklonowych, a filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box umożliwia odświeżanie i nawilżanie powietrza. Urządzenie charakteryzuje się także filtrem HEPA, głośnością od 81 do 85 dB i nie dotyczy rocznego zużycia energii.

Gdzie kupić Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet

Według naszych danych Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet za kwotę 1763 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 176.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet, to w serwisie Ceneo znajdziesz 39 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Hyundai VC009 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet?

Najtaniej Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet można było kupić za 1099 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet wynosi 1763 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz THOMAS Cycloon Hybrid Led Parquet posiada 39 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Samsung VC07K51L9H1/GE.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.