Historia ceny i opinie o Odkurzacz TESLA PureStar E40

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz TESLA PureStar E40 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 457.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 589.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.02.2024.

Cena Odkurzacz TESLA PureStar E40

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz TESLA PureStar E40. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz TESLA PureStar E40, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 457 (wykryta w dniu: 2023-10-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-27) wynosi 589. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz TESLA PureStar E40

Według naszych danych Odkurzacz TESLA PureStar E40 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz TESLA PureStar E40 za kwotę 589 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 58.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz TESLA PureStar E40 Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Karcher WD 3 S V-17/4/20 1.628-135.0.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz TESLA PureStar E40?

Najtaniej Odkurzacz TESLA PureStar E40 można było kupić za 457 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-18.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz TESLA PureStar E40 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz TESLA PureStar E40 wynosi 589 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz TESLA PureStar E40?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz TESLA PureStar E40 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Amica Viento VI 2032.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.