Historia ceny i opinie o Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 489.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 489.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 489 (wykryta w dniu: 2023-12-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 489. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881

Według naszych danych Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 za kwotę 489 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 48.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Sharp SA-VP4001AQ.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881?

Najtaniej Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 można było kupić za 489 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-27.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 wynosi 489 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Tefal Compact Power XXL TW4881 posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 2 BGLS2BA3H.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.