Historia ceny i opinie o Odkurzacz Sencor SVC 511TQ

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Sencor SVC 511TQ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 210.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 248.15.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Odkurzacz Sencor SVC 511TQ

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Sencor SVC 511TQ. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Sencor SVC 511TQ, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 210 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 248.15. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Sencor SVC 511TQ

Według naszych danych Odkurzacz Sencor SVC 511TQ można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Sencor SVC 511TQ za kwotę 248.15 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.82 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Sencor SVC 511TQ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Sencor SVC 511TQ, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Sencor SVC 511TQ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Gorenje VCEA23GLR.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Sencor SVC 511TQ?

Najtaniej Odkurzacz Sencor SVC 511TQ można było kupić za 210 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Sencor SVC 511TQ aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Sencor SVC 511TQ wynosi 248.15 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Sencor SVC 511TQ?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Sencor SVC 511TQ posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Ariete 2761 Handy Force.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.