Historia ceny i opinie o Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2879.1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3189.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.02.2024.

Cena Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2879.1 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-22) wynosi 3189. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum

Według naszych danych Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum za kwotę 3189 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 318.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Karcher VC 6 Cordless ourFamily Limited Edition 1.198-662.0.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum?

Najtaniej Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum można było kupić za 2879.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum wynosi 3189 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Sebo Felix 1 Premium Platinum posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz ETA Stormy Car 151790000.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.