Historia ceny i opinie o Odkurzacz Rowenta RO7C66

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Rowenta RO7C66 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1064.49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1301.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.02.2024.

Cena Odkurzacz Rowenta RO7C66

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Rowenta RO7C66. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Rowenta RO7C66, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1064.49 (wykryta w dniu: 2023-12-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-11) wynosi 1301. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Rowenta RO7C66

Według naszych danych Odkurzacz Rowenta RO7C66 można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Rowenta RO7C66 za kwotę 1301 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 130.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Rowenta RO7C66 Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Trovac Airstream Stickvac+.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Rowenta RO7C66?

Najtaniej Odkurzacz Rowenta RO7C66 można było kupić za 1064.49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-31.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Rowenta RO7C66 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Rowenta RO7C66 wynosi 1301 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Rowenta RO7C66?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Rowenta RO7C66 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Bosch BGS41HYG1.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.