Historia ceny i opinie o Odkurzacz Rowenta RH98C0WO

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Rowenta RH98C0WO był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1959.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1959.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Odkurzacz Rowenta RH98C0WO

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Rowenta RH98C0WO. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Rowenta RH98C0WO, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1959 (wykryta w dniu: 2023-08-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 1959. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Rowenta RH98C0WO

Według naszych danych Odkurzacz Rowenta RH98C0WO można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Rowenta RH98C0WO za kwotę 1959 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 195.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Rowenta RH98C0WO Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Mx Onda MXAS2060 Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Rowenta RH98C0WO?

Najtaniej Odkurzacz Rowenta RH98C0WO można było kupić za 1959 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-01.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Rowenta RH98C0WO aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Rowenta RH98C0WO wynosi 1959 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Rowenta RH98C0WO?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Rowenta RH98C0WO posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Einhell Zestaw Do Czyszczenia Samochodu 2351245 1szt..

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.