Historia ceny i opinie o Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2049.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2049.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.02.2024.

Cena Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2049 (wykryta w dniu: 2024-02-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-27) wynosi 2049. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo

Według naszych danych Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo za kwotę 2049 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 204.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Asus Zenscreen Ink Mb14Ahd 14" (90Lm063Vb01170).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo?

Najtaniej Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo można było kupić za 2049 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo wynosi 2049 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Roborock Dyad Pro Combo posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Asus Zenscreen Ink Mb14Ahd 14" (90Lm063Vb01170).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.