Historia ceny i opinie o Odkurzacz RoboJet SpeedUp

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz RoboJet SpeedUp był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 890.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1099.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 95.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Odkurzacz RoboJet SpeedUp

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz RoboJet SpeedUp. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz RoboJet SpeedUp, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 890.99 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1099. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz RoboJet SpeedUp

Odkurzacz RoboJet SpeedUp to bezprzewodowy i wielofunkcyjny odkurzacz pionowy z filtrem HEPA o pojemności 0,55 l oraz mocną baterią 2200 mAh, która gwarantuje do 50 min pracy na jednym cyklu. Urządzenie posiada potężną moc ssania 20 000 Pa, która skutecznie usuwa zabrudzenia na twardych podłogach, dywanach i wykładzinach, jednocześnie zachowując niską głośność pracy od 50 do 65 dB. Odkurzacz oferuje 3 tryby mocy: Eco do dużych powierzchni, Auto do codziennego stosowania oraz Max do ciężkich zabrudzeń. Dodatkowo, posiada funkcję odkurzania i mycia jednocześnie, dzięki czemu zapewnia kompleksowe sprzątanie bez smug i zacieków. Ergonomiczna konstrukcja i technologia cyklonowa zapewniają swobodę i komfort użytkowania.

Gdzie kupić Odkurzacz RoboJet SpeedUp

Według naszych danych Odkurzacz RoboJet SpeedUp można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz RoboJet SpeedUp za kwotę 1099 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 109.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz RoboJet SpeedUp Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz RoboJet SpeedUp, to w serwisie Ceneo znajdziesz 95 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz RoboJet SpeedUp w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Nawilżacz CECOTEC PURE AROMA 150 YANG 5284.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz RoboJet SpeedUp?

Najtaniej Odkurzacz RoboJet SpeedUp można było kupić za 890.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz RoboJet SpeedUp aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz RoboJet SpeedUp wynosi 1099 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz RoboJet SpeedUp?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz RoboJet SpeedUp posiada 95 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Makita DCL182Z Bez Akumulatora i Ładowarki.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.