Historia ceny i opinie o Odkurzacz Puron PR10

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Puron PR10 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1698.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 53.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz Puron PR10

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Puron PR10. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Puron PR10, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1399 (wykryta w dniu: 2023-12-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1698. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Puron PR10

Odkurzacz automatyczny Puron PR10 to zaawansowane technologicznie urządzenie 2w1, które zapewnia inteligentne odkurzanie i mopowanie różnych rodzajów podłóg dzięki precyzyjnej nawigacji laserowej, aplikacji mobilnej i lampie UV wspierającej utrzymanie czystości. Posiada filtr HEPA, pojemność 0,6 l i maksymalny czas pracy do 120 min, pracuje z głośnością do 50 dB i może zapamiętać do 3 map czyszczonej powierzchni. Charakteryzuje się dużą mocą ssącą 2500 Pa, możliwością zmiany siły ssania za pomocą pilota lub z poziomu aplikacji oraz skutecznym sprzątaniem w kątach i przy listwach podłogowych dzięki szczotkom bocznym. Dodatkowo, posiada funkcję zdalnego sterowania, co czyni go praktycznym i wygodnym w użytkowaniu.

Gdzie kupić Odkurzacz Puron PR10

Według naszych danych Odkurzacz Puron PR10 można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Puron PR10 za kwotę 1698 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 169.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Puron PR10 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Puron PR10, to w serwisie Ceneo znajdziesz 53 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Puron PR10 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Zaco A9s.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Puron PR10?

Najtaniej Odkurzacz Puron PR10 można było kupić za 1399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-15.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Puron PR10 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Puron PR10 wynosi 1698 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Puron PR10?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Puron PR10 posiada 53 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza DYSON PH3A.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.