Historia ceny i opinie o Odkurzacz Prime3 Svc21

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Prime3 Svc21 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 168.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.02.2024.

Cena Odkurzacz Prime3 Svc21

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Prime3 Svc21. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Prime3 Svc21, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129 (wykryta w dniu: 2024-01-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-22) wynosi 168. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Prime3 Svc21

Według naszych danych Odkurzacz Prime3 Svc21 można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Prime3 Svc21 za kwotę 168 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Prime3 Svc21 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Prime3 Svc21, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Prime3 Svc21 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Kernau KVC 101.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Prime3 Svc21?

Najtaniej Odkurzacz Prime3 Svc21 można było kupić za 129 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Prime3 Svc21 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Prime3 Svc21 wynosi 168 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Prime3 Svc21?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Prime3 Svc21 posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 3.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Electrolux EP71UB14DB.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.