Historia ceny i opinie o Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1269.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1199 (wykryta w dniu: 2023-01-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1269. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4

Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 to wysokowydajne urządzenie workowe z mocą 1400 W i pojemnością 4,5 l. Posiada filtr Air Clean, który zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniu, a jego głośność wynosi od 71 do 75 dB. Roczne zużycie energii to od 51 kWh. Model ten wyróżnia się rewolucyjnym silnikiem Power Efficiency, sterowaniem nożnym, uniwersalną ssawką podłogową oraz wygodną regulacją wysokości dzięki rurze teleskopowej Comfort. Odkurzacz ma również zasięg do 12 m, co ułatwia odkurzanie większych powierzchni. Dodatkowo, wyposażony jest w 3-częściowe wyposażenie dodatkowe i system zwijania kabla Comfort. Testowany na 20 lat użytkowania, gwarantuje niezawodność i trwałość, charakterystyczną dla marki Miele. Ssawka podłogowa SBD 290-3 posiada włosie do odkurzania różnych powierzchni oraz gumowane rolki chroniące podłogi twarde przed zarysowaniami.

Gdzie kupić Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4

Według naszych danych Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 za kwotę 1269 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 126.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Amica Fen VM 2061.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4?

Najtaniej Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 można było kupić za 1199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 wynosi 1269 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Miele Complete C3 PowerLine SGDF4 posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz MPM MOD-30.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.