Historia ceny i opinie o Odkurzacz Łucznik OP-2019

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Łucznik OP-2019 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 449.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Odkurzacz Łucznik OP-2019

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Łucznik OP-2019. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Łucznik OP-2019, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 449 (wykryta w dniu: 2023-07-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Łucznik OP-2019

Odkurzacz Łucznik OP-2019 to nowoczesny, pionowy odkurzacz bezprzewodowy z funkcją 2w1, który umożliwia odpinanie małego odkurzacza ręcznego dla czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Wyposażony jest w filtr antyalergiczny o pojemności 0,5l, a jego czas pracy na jednym ładowaniu to aż 60min, co jest znaczącą poprawą w porównaniu z poprzednim modelem OP-2018. Moc urządzenia wynosi 115W, a głośność pracy to od 76 do 80dB. Odkurzacz posiada regulację mocy, konstrukcję typu 2w1, oświetlanie odkurzanego miejsca, składaną rączkę oraz wskaźnik naładowania akumulatora. Ponadto, został wyposażony w stację dokującą ułatwiającą przechowywanie i ładowanie, co czyni go bardzo funkcjonalnym i wygodnym w użyciu. Jest kompaktowy i lekki, a zabudowana turboszczotka zapewnia efektywne czyszczenie podłóg.

Gdzie kupić Odkurzacz Łucznik OP-2019

Według naszych danych Odkurzacz Łucznik OP-2019 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Łucznik OP-2019 za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Łucznik OP-2019 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Łucznik OP-2019, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Łucznik OP-2019 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Makita DCL280FZ.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Łucznik OP-2019?

Najtaniej Odkurzacz Łucznik OP-2019 można było kupić za 449 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-21.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Łucznik OP-2019 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Łucznik OP-2019 wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Łucznik OP-2019?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Łucznik OP-2019 posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz BISSELL CrossWave Cordless Max 2765N.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.