Historia ceny i opinie o Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 759.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 799.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 759 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 799. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski

Odkurzacz pionowy Jimmy JV83 niebieski to nowoczesny sprzęt bezprzewodowy, który łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesne technologie, zapewniając perfekcyjne czyszczenie sprzątanej powierzchni. Wyposażony w filtr HEPA i pojemnik o pojemności 0,5 l, umożliwia pracę na jednym ładowaniu do 60 min. Dzięki różnego rodzaju końcówkom i szczotkom obrotowym, pozwala dotrzeć w trudnodostępne miejsca oraz pozbyć się roztoczy. Posiada system filtracji cyrkulacyjnej, który oddziela powietrze od kurzu, ułatwiając opróżnianie i czyszczenie szczotek. Wersja ulepszona o podwójny system filtracji, większy pojemnik na odpady i wytrzymalszą baterię z łatwym systemem wymiany, sprawia, że sprzątanie staje się krótką i bezproblemową czynnością. Głośność pracy wynosi od 81 do 85 dB, co czyni go jednym z cichszych odkurzaczy na rynku.

Gdzie kupić Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski

Według naszych danych Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski za kwotę 799 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Samsung Bespoke Jet Pro Extra VS20A95973B/GE.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski?

Najtaniej Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski można było kupić za 759 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski wynosi 799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Jimmy JV83 niebieski posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Kalorik HVC1002.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.