Historia ceny i opinie o Odkurzacz Jimmy H9 Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Jimmy H9 Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1259.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 13.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Odkurzacz Jimmy H9 Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Jimmy H9 Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Jimmy H9 Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1199 (wykryta w dniu: 2023-09-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1259. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Jimmy H9 Pro

Według naszych danych Odkurzacz Jimmy H9 Pro można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Jimmy H9 Pro za kwotę 1259 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 125.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Jimmy H9 Pro Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Jimmy H9 Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Jimmy H9 Pro w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz DREAME T20 PRO.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Jimmy H9 Pro?

Najtaniej Odkurzacz Jimmy H9 Pro można było kupić za 1199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-26.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Jimmy H9 Pro aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Jimmy H9 Pro wynosi 1259 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Jimmy H9 Pro?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Jimmy H9 Pro posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.