Historia ceny i opinie o Odkurzacz iRobot Roomba 981

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz iRobot Roomba 981 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 35.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz iRobot Roomba 981

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz iRobot Roomba 981. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz iRobot Roomba 981, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-10-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz iRobot Roomba 981

Odkurzacz iRobot Roomba 981 to nowoczesne urządzenie automatyczne, które dzięki filtrowi AeroForce o pojemności 0,6 l i maksymalnemu czasie pracy do 120 min, zapewnia efektywne i wydajne sprzątanie na każdej powierzchni. Głośność pracy odkurzacza wynosi od 76 do 80 dB, a opcje czyszczenia obejmują odkurzanie, czyszczenie intensywne oraz sprzątanie miejscowe (SPOT). Dodatkowo, Roomba 981 posiada funkcje takie jak automatyczny powrót do bazy, wirtualna ściana, programator pracy, automatyczne wyłączenie, zdalne sterowanie, harmonogram. Urządzenie wyróżnia się inteligentną nawigacją optyczną, która pozwala na płynne omijanie przeszkód i 100% pokrycie powierzchni sprzątanej. Technologia Carpet Boost zwiększa moc ssącą na dywanach, optymalizując zużycie akumulatora. Firma iRobot z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży robotyki, gwarantuje specjalistyczną opiekę nad podłogami, czyniąc Roomba 981 wyjątkowym urządzeniem sprzątającym na rynku.

Gdzie kupić Odkurzacz iRobot Roomba 981

Według naszych danych Odkurzacz iRobot Roomba 981 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz iRobot Roomba 981 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz iRobot Roomba 981 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz iRobot Roomba 981, to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz iRobot Roomba 981 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz iRobot Roomba 981?

Najtaniej Odkurzacz iRobot Roomba 981 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-31.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz iRobot Roomba 981 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz iRobot Roomba 981 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz iRobot Roomba 981?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz iRobot Roomba 981 posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-604GY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.