Historia ceny i opinie o Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 10.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011

Według naszych danych Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011, to w serwisie Ceneo znajdziesz 10 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Rowenta Compact Power Home&Car RO3969.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011?

Najtaniej Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Hoover Telios Extra TX60PET 011 posiada 10 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Transa Electronics PureDry TE145.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.