Historia ceny i opinie o Odkurzacz Hexo Smart Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Hexo Smart Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1369.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1369.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Odkurzacz Hexo Smart Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Hexo Smart Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Hexo Smart Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1369 (wykryta w dniu: 2023-11-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 1369. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Hexo Smart Biały

Według naszych danych Odkurzacz Hexo Smart Biały można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Hexo Smart Biały za kwotę 1369 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 136.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Hexo Smart Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Hexo Smart Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Hexo Smart Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Ecovacs DEEBOT N8 PRO+ biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Hexo Smart Biały?

Najtaniej Odkurzacz Hexo Smart Biały można było kupić za 1369 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-09.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Hexo Smart Biały aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Hexo Smart Biały wynosi 1369 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Hexo Smart Biały?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Hexo Smart Biały posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Samsung Jet Bot AI+ VR50T95735W/GE.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.