Historia ceny i opinie o Odkurzacz Hexo free

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Hexo free był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 76.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Odkurzacz Hexo free

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Hexo free. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Hexo free, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Hexo free

Odkurzacz pionowy Hexo free to wydajne urządzenie o imponującej mocy ssącej 25 000 Pa, które pozwala na sprzątnięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń takich jak drobny piasek, sierść zwierząt czy resztki po gotowaniu. Jego pojemność to 0,65 l, a czas pracy na pełnym naładowaniu baterii to aż 60 minut w trybie ECO, 30 minut w trybie AUTO i 15 minut w trybie TURBO, co pozwala na sprzątanie nawet dużych powierzchni bez konieczności ładowania. Dodatkowym atutem jest wyjmowany akumulator, który można łatwo wymienić na dodatkową baterię, by przedłużyć czas pracy odkurzacza. Odkurzacz Hexo free posiada również specjalną nakładkę do mopowania, która umożliwia jednoczesne odkurzanie i mopowanie, oszczędzając czas użytkownika. Urządzenie wyposażone jest w podświetlenie LED na elektroszczotce, dzięki czemu można dokładnie posprzątać nawet najciemniejsze zakamarki, a jego niewielka waga sprawia, że odkurzacz idealnie nadaje się do czyszczenia schodów, mebli, kanapy czy samochodu. Automatyczne dostosowanie mocy ssącej sprawia, że odkurzacz idealnie dopasowuje się do rodzaju podłoża, a wyświetlacz LED informuje o poziomie naładowania baterii.

Gdzie kupić Odkurzacz Hexo free

Według naszych danych Odkurzacz Hexo free może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Hexo free za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Hexo free Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Hexo free, to w serwisie Ceneo znajdziesz 76 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Hexo free w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz BISSELL CROSSWAVE 17132.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Hexo free?

Najtaniej Odkurzacz Hexo free można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Hexo free aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Hexo free wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Hexo free?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Hexo free posiada 76 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 4 Flexxo BBH3ZOO25.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.