Historia ceny i opinie o Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA

Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA to nowoczesne urządzenie pionowe z filtrem HEPA, które posiada pojemność 0,76 l i może pracować do 60 minut na jednym ładowaniu. Jego głośność pracy oscyluje w przedziale od 81 do 85 dB. Odkurzacz oferuje trzy tryby pracy: Auto, który automatycznie dostosowuje moc ssania do rodzaju powierzchni, Eco, który umożliwia do 120 minut pracy na podłogach twardych przy użyciu dwóch akumulatorów, oraz Boost, służący do intensywnego czyszczenia wtartego brudu. Urządzenie wyposażone jest w inteligentny system, który monitoruje działanie odkurzacza 8000 razy na sekundę i wyświetla informacje na ekranie LCD. Odkurzacz posiada wbudowany silnik cyfrowy, który obraca wałek szczotki z prędkością do 60 obrotów na sekundę, co pozwala na dokładne czyszczenie podłóg i dywanów. Włosie szczotki wykonane jest z nylonu, dzięki czemu usuwa brud z dywanów, a włókna węglowe wychwytują drobny pył na twardych powierzchniach.

Gdzie kupić Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA

Według naszych danych Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ROIDMI Eva Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA?

Najtaniej Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-22.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz DYSON V11 ABSOLUTE EXTRA posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Samsung Bespoke Jet Pro Extra VS20A95973B/GE.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.